The Sims™ Mobile

The Sims™ Mobile dla Android

Darmowa mobilna gra The Sims

The Sims Mobile to najnowsza bezpłatna instalacja klasycznego symulatora rodziny. Stwórz Sima, zbuduj dom i rozpocznij rodzinę w tej wyjątkowo wciągającej grze .

Zobacz pełny opis

Zalety

  • Darmowe pobieranie
  • Dużo treści

Wady

  • Skup się na mini-grach
  • Brakuje gry The Sims

The Sims Mobile to najnowsza bezpłatna instalacja klasycznego symulatora rodziny. Stwórz Sima, zbuduj dom i rozpocznij rodzinę w tej wyjątkowo wciągającej grze .

Nowy kierunek

Po tym, jak stał się jedną z najlepiej sprzedających się gier symulacyjnych na PC , The Sims przeniósł się na niemal każdą inną platformę. The Sims Mobile przenosi serię do smartfonów w tym bezpłatnym pobieraniu, który zawiera podobną grę podstawową z bardzo różnymi elementami rozgrywki. Gra rozpoczyna się od standardowego tworzenia Simów, zakupu fabuły i budowy domu, ale potem przechodzi w zestaw bardziej mobilnych mini-gier, które zarabiają pieniądze i doświadczenie. Te zadania nie są opcjonalne, co uniemożliwia grę w The Sims Mobile jako zwykły tytuł Sims, w którym Sims idzie do pracy, a pieniądze pojawiają się regularnie. Ta zmiana ma na uwadze mikro-transakcje , ponieważ monity są zaśmiecone przez małe zakupy gotówkowe. Chociaż jest to zrozumiałe w darmowej grze, ma niefortunny wpływ na usunięcie uroku The Sims.

Inny smak

The Sims Mobile to solidna gra, która wydaje się dość daleko od zwykłej serii. Fani mający nadzieję na ponowne przeżycie swoich gier z dzieciństwa znajdą zamiast tego rutynowe zadania dla doświadczenia. Nie oznacza to złej gry, ponieważ ogólnie jest to świetna darmowa gra, ale dziwna rata dla serii.

Najczęściej pobierane Symulacyjne na android

The Sims™ Mobile

Download

The Sims™ Mobile 1.0.0.75820

Opinie użytkowników o The Sims™ Mobile

Sponsorowany×